sobota, 19 listopada 2011

Czapki

Zbliża się już zima, a Ty jeszcze nie masz czapki? A może wcale nie chcesz jej kupić, bo uważasz, że to obciach? 
Nic z tych rzeczy, różnorodność zimowych czapek jest teraz naprawdę ogromna. Jestem pewna, że każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie, i najważniejsze będzie mu cieplej.
Przy wyborze nakrycia głowy przede wszystkim weź pod uwagę kształt swojej twarzy i dopasuj do niego fason. Później zastanów się nad kolorem i tkaniną.
twarz kwadratowa
Twarz kwadratowa- najlepsza czapka dla Ciebie to taka, która sprawi, że twarz stanie się bardziej pociągła- to odwróci uwagę od ciężkich, mocno zarysowanych szczęk. twarz owalna 
Twarz owalna- nie wymaga ona korekcji- panie o takim kształcie buzi mogą nosić nawet najbardziej wymyślne czapki. Pozostaje zaufać swojej fantazji i dopasować je do stroju.
twarz okrągła
Twarz okrągła- zadaniem twojej czapki jest wysmuklenie okrągłej buzi. Nie zakładaj mocno naciąganych na 
czoło dzianinowych czap, które jeszcze mocniej ją zaokrąglają. 
twarz trójkatna
Twarz trójkątna- twoje czapki powinny zasłaniać czoło- przy trójkątnej twarzy jest ono na ogół dość wydatne. Staraj się by nie były one zbyt rozbudowane i szerokie.

Mam też coś dla osób bardziej odważnych, które chcą wyglądać bardziej oryginalnie, wyróżniać się. Zwariowane czapki z uszkami i buźkami, przypominające pluszaki są w tym sezonie bardzo modne.
czapki zwierzaki, smieszne czapki 

2 komentarze:

madziunia4 pisze...

Fajne czapeczki :):P
madziunia4

kociak2filek ola pisze...

Ekstra czapy. Te misie są słodkie . Jak patrzę na tego szarego to ta jego smutna minka sprawia , że kuje mnie w serce :(

kociak2filek